b a c j s
Skip Navigation Links
Bayilik Fırsatı

Neden Bayimiz olmalısınız ?

Kullandığınız elektriği hem İNDİRİMLİ ödeyip hem de ödeyeceğiniz faturalarınız üzerinden kazanç elde etmek ister misiniz?

Hem tasarruf edin hem de komisyon alıp iki kere kazanın.

Bugün ayda ortalama 110 TL ve üzeri fatura ödeyen herkes istediği şirketten elektrik alabiliyor. 2017 te ise bu alt limitin daha çok düşmesi ya da sıfırlanması bekleniyor. Böylece herkes serbest tüketici hakkı kazanacak ve istediği şirketten elektrik alabilecek. Tedarikçisini seçme hakkı kazanan tüketiciler, daha kaliteli ve daha iyi hizmet almanın yanında indirimli elektrik de kullanma fırsatı yakalayacak.

 Serbest tüketici limitindeki bu düşüş yeni bir iş kolunu da beraberinde getirdi. Buna göre artık elektrik dağıtım şirketleri, kendilerine abone getirebilecek kişilere acentelik veriyor. Tam da bu nokta da biz size en iyi acentelik olanakları, çözümler ve en uygun indirim oranlarını sağlıyoruz.

Konut, Ticarethaneler oteller kafeler restoranlar avmler gibi daha bir çok yere elektriği bizden almaları koşuluyla güvenilir, kaliteli ve risksiz olarak en uygun oranlarda indirimler sağlıyoruz.

Kazanç boyutunda da yep yeni ve çok kazandıran neredeyse 0 risk bir sistem donanım tecrübe ve eğitimle sizlerin herzaman yanınızdayız. Çünkü sizin başarınız bizim başarımız, sizin kazanmanız bizim kazancımızdır.

 

Sizde Enerjimize ortak olmak için Bayimiz olun