b a c j s
Skip Navigation Links
Kurumsal

Global Boyut Enerji olarak elektrik enerjisini yeterli, sürekli, çevreye uyumlu ve düşük maliyetli olarak müşterilerimizin kullanımına sunmakta ve tüm faaliyetleri, Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından denetlenmektedir.

Global Boyut Enerji, her alanda faaliyet gösteren serbest tüketicinin elektrik ihtiyacını karşılamak amacıyla tamamı yerli sermaye ile kurulmuştur.

Daima başarı ve kalite yolunu seçen, müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimseyen, önce insan ve çevre anlayışı ile ilerleyen Global Boyut Enerji, müşteri odaklı olarak gelişen talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda yatırımlarına hız vererek her geçen gün büyüyen yapısı ile ülke insanına ve ekonomisine hizmet vermeye devam etmektedir

Global Boyut Enerji olarak önceliğimiz ‘’ Sorumlu işletmecilik’’ anlayışıdır.

Global Boyut Enerji tüm faaliyetlerini yasal ve güvenilir şekilde yürüttüğü gibi her konuda etik çerçeveler içinde kalmaya çok özen gösterir.

Bununla beraber, tüm faaliyetlerimizin sadece şirketimizi değil, aynı zamanda müşterilerimizi, tedarikçilerimizi, sivil toplum örgütlerini ve kamu sektörünü kısacası içinde yaşadığımız toplumu etkilediğinin bilincinde hareket ediyor ve tüm bu paydaşlar  ile uyumlu, dürüst ve şeffaf  bir işbirliği içinde çalışmaya çok önem veriyoruz.